Anime World Tr

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Anime World Tr

Anime Ve Manga Dünyasına Hoşgeldiniz.Anime World Tr 1 yaşında.

2 posters

soru (ye ya, nadiran, aKa dj funky c)

hayal et...
    Chibi
    Chibi

soru  (ye ya, nadiran, aKa dj funky c) Empty soru (ye ya, nadiran, aKa dj funky c)

Mesaj tarafından hayal et... C.tesi Ekim 11, 2008 1:43 pm

ben anime serilerini sirayla indirip izlemeye yeni basladim yani eskiden rastladikca izliyordum yabanci kanallarda. simdi Death Note'un tum bolumlerini bitirmek uzereyim, bundan sonra izlemem icin hangi animeyi onerirsiniz? avatar in tum bolumlerini mp4 formatinda upload edebilir misiniz veya?
    Deniz
    Deniz
    Admin
    Admin

soru  (ye ya, nadiran, aKa dj funky c) Empty Geri: soru (ye ya, nadiran, aKa dj funky c)

Mesaj tarafından Deniz C.tesi Ekim 11, 2008 3:49 pm

hayal et... demiş ki:ben anime serilerini sirayla indirip izlemeye yeni basladim yani eskiden rastladikca izliyordum yabanci kanallarda. simdi Death Note'un tum bolumlerini bitirmek uzereyim, bundan sonra izlemem icin hangi animeyi onerirsiniz? avatar in tum bolumlerini mp4 formatinda upload edebilir misiniz veya?

Naruto,Bleach ya da one piece i öneririm.Eğer uzun bir seri istemiyorsan Hellsing, Wolf's rain ya da Ergo Proxy iyi olur.Avatarı da eklemeye çalışacağım.

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 6:57 am